Керү
Парольне алмаштырырга
Парольне алмаштырырга

Парольне онытсагыз, E-Mail адресыгызны кертегез. Парольне алмаштыру өчен кирәкле мәгълүмат E-Mail адресына җибәреләчәк.

Шәхси кабинетка керү
Техник ярдәм күрсәтүгә хәбәр җибәрү
Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта

Контактлар белешмәлеге

Белешмәлек буенча эзләү

Контроль һәм коррупциягә каршы эш идарәсе

Тощева Елена Александр кызы
Контроль һәм коррупциягә каршы эш идарәсе башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299-17-17
Elena.Toshheva@tatar.ru
Адрес:
420014, Казан шәһәре, Кремль урамы, 3 йорт, 510 булмә
Кабул итү сәгатьләре:
Сишәмбе 14.00 - 18.00 (30.03.2020-30.04.2020 гражданнарны кабул итү булмаячак)

Биография

Муниципаль эшчәнлекне һәм оештыру-боеру документларының үтәлешен тикшерү бүлеге

Шуралев Дмитрий Владимир улы
Идарә башлыгының беренче урынбасары-бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299-14-80
Dmitriy.Shuralev@tatar.ru
Адрес:
420014, Казан шәһәре, Кремль урамы, 3 йорт, 623 булмә
Эш сәгатьләре:
Душәмбе - җомга, 09.00 дан 18.00 га кадәр, төшке аш 12.00 - 13.00

Бойкова Лариса Николай кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299-14-56
Larisa.Boykova@tatar.ru
Адрес:
420014, Казан шәһәре, Кремль урамы, 3 йорт, 623 булмә
Эш сәгатьләре:
Душәмбе - җомга, 09.00 дан 18.00 га кадәр, төшке аш 12.00 - 13.00

Володина Римма Рәшит кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299-14-90
Rimma.Volodina@tatar.ru
Адрес:
420014, Казан шәһәре, Кремль урамы, 3 йорт, 623 булмә
Эш сәгатьләре:
Душәмбе - җомга, 09.00 дан 18.00 га кадәр, төшке аш 12.00 - 13.00

Кузьмина Светлана Геннадий кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299-14-84
Svetlana.Kuzmina@tatar.ru
Адрес:
420014, Казан шәһәре, Кремль урамы, 3 йорт, 622 булмә
Эш сәгатьләре:
Душәмбе - җомга, 09.00 дан 18.00 га кадәр, төшке аш 12.00 - 13.00

Елизаров Артем Дмитрий улы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299-14-79
Artem.Elizarov@tatar.ru
Адрес:
420014, Казан шәһәре, Кремль урамы, 3 йорт, 621 булмә
Эш сәгатьләре:
Душәмбе - җомга, 09.00 дан 18.00 га кадәр, төшке аш 12.00 - 13.00

Гражданнар мөрәҗәгатьләре үтәлешен контрольдә тоту бүлеге

Исбулатов Габдельхәмит Габбас улы
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420014, Казан шәһәре, Кремль урамы, 3 йорт, 621 булмә
Эш сәгатьләре:
Душәмбе - җомга, 09.00 дан 18.00 га кадәр, төшке аш 12.00 - 13.00

Ракова Марина Пётр кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299-14-86
Marina.Rakova@tatar.ru
Адрес:
420014, Казан шәһәре, Кремль урамы, 3 йорт, 621 булмә
Эш сәгатьләре:
Душәмбе - җомга, 09.00 дан 18.00 га кадәр, төшке аш 12.00 - 13.00

Ракипова Рәзинә Йосып кызы
1 нче категорияле эксперт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299-14-82
Razina.Rakipova@tatar.ru
Адрес:
420014, Казан шәһәре, Кремль урамы, 3 йорт, 621 булмә
Эш сәгатьләре:
Душәмбе - җомга, 09.00 дан 18.00 га кадәр, төшке аш 12.00 - 13.00

Коррупциягә каршы эш бүлеге

Шакиров Искәндәр Гәйсә улы
Идарә башлыгы урынбасары - бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299-17-09
+7 843 299-17-09 (факс)
Iskander.Shakirov@tatar.ru
Адрес:
420014, Казан шәһәре, Кремль урамы, 3 йорт, 622 булмә
Эш сәгатьләре:
Душәмбе - җомга, 09.00 дан 18.00 га кадәр, төшке аш 12.00 - 13.00

Вахитова Чулпан Даут кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299-17-08
Chulpan.Vahitova@tatar.ru
Адрес:
420014, Казан шәһәре, Кремль урамы, 3 йорт, 622 булмә
Эш сәгатьләре:
Душәмбе - җомга, 09.00 дан 18.00 га кадәр, төшке аш 12.00 - 13.00